Dom

China Clothing Accessories Online Market

profil firmy
Chiny Odzież Akcesoria Internetowy rynek z produkcją, sprzedażą i techniczną obsługą posprzedażną jako całość, zaangażowany w profesjonalne produkty. Oto kolekcja głównych marek producentów w China Business Field. Dostarczamy tylko produkty wysokiej jakości. Producenci mają wysokiej jakości profesjonalnych techników i zaawansowane nowoczesne urządzenia produkcyjne. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i są bardzo cenione na różnych rynkach na całym świecie. Ich dobrze wyposażone obiekty i doskonała kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji pozwala nam zagwarantować całkowitą satysfakcję klienta.
Dzięki naszym wysokiej jakości produktom i wyjątkowej obsłudze klientów zdobyli globalną sieć sprzedaży docierającą do Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Oceanii i Europy Zachodniej.
Platforma będzie głęboko zakorzeniona w branży chińskich produktów na nowym etapie, lepiej dostosowana i rozkwitnie.
Jeśli masz wymagania, kliknij przycisk „Skontaktuj się teraz” na stronie produktu lub skontaktuj się bezpośrednio z producentami produktów. Sprzedaż dostawców odpowie na Twój e-mail.


nasza firma
  • Historia
  • Usługa
  • Nasz zespół
  • NEWS

Historia Fabryka zatrudnia namiętne, energiczny, pracowity i ciekawy intelektualnie ludzi, którzy mają interes w biznesie i historii. Nasz zespół obejmuje Biznesmenów, kreacji i archiwistów, którzy mają doświadczenie w innych agencji komunikacji marketingowej, korporacji, firm medialnych, instytucji kulturalnych i technologii oraz firm konsultingowych.

W 1998 Tech-Long jest oficjalnie założona w dniu 18 grudnia. W początkowych dniach powierzchnia jest mniejsza niż 40 arów, a personel jest mniejsza niż 100. Jej głównym produktem jest 5 galonów maszyna maszyna i napełniania wody do małej butelki. Jednak nasi pracowici Tech-Long pracownicy boją się bez trudu i pracy w dniu czele produkcji i nocy, wszystko to przyczynia się do naszego Tech-Long nową erę w.

W 2004 roku Zakład do wydmuchiwania dział i napełniania działem są najważniejsze zadania na ten rok. Pierwsza linia napełniania CSD oficjalnie wprowadzone na rynek w lipcu, a następnie z powodzeniem wszedł do eksploatacji w Guangdong Swire Coca Cola. Poza tym, mamy podpisane również inną linię CSD Hangzhou Coco Cola. Te kooperacje z Coco Cola otworzyła nową erę dla Tech-Long

China Clothing Accessories Online Market
China Clothing Accessories Online Market
China Clothing Accessories Online Market
China Clothing Accessories Online Market
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Zachodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Agent

Importer

Eksporter

Firma Handlowa

Ilość pracowników : 100~200

Coroczne wyprzedaże : 1000000-20000000

Rok założenia : 2003

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny China Clothing Accessories Online Market Certyfikaty Chiny China Clothing Accessories Online Market Certyfikaty Chiny China Clothing Accessories Online Market Certyfikaty Chiny China Clothing Accessories Online Market Certyfikaty